Cont existent

Cont nou

By creating an account, you're agreeing with our Terms and Conditions and Privacy Statement.

Angajam AGENT TURISM in IASI
09-05-2023

Agentia de Turism Kusadasi îsi mareste echipa! Sediul din IASI necesita un coleg nou!

Daca detii experienta de minim 1 an în vânzari/turism, ne-am bucura sa te cunoastem si sa devenim colegi.

Atitudinea pozitiva, ambitia, spiritul competitiv, dorinta de a performa, spiritul de echipa sunt calitati pe care le apreciem si pe care le cautam pentru echipa noastra.

În plus, este necesar sa ai si urmatoarele:

• Cunostinte de operare PC si internet si a suitei Microsoft Office (Word, Excel, Outlook);

• Cunostinte de operare sisteme de rezervari; ticketing - reprezinta un avantaj;

• Abilitati de vânzari si negociere;

• Orientare catre identificarea solutiilor ideale pentru client (abordare logica, analitica);

• Excelente abilitati de comunicare;

• Dorinta de a lucra în echipa. Descrierea jobului:

• Întocmirea, prezentarea si vânzarea produselor turistice externe si interne;

• Consilierea clientilor în alegerea serviciilor turistice;

• Crearea, mentinerea si dezvoltarea relatiei cu clientii;

• Rezervarea serviciilor turistice si biletelor de avion solicitate;

• Întocmirea documentelor fiscale si a documentelor de calatorie necesare (factura, chitanta, contract, voucher etc);

• Promovarea produselor si ghidarea clientului catre cea mai buna varianta de calatorie.

Beneficii:

• Mediu de lucru tânar si competitiv, atmosfera prietenoasa, într-o companie dinamica;

• Siguranta unui salariu lunar atractiv;

• Comision din vanzari;

• Bonuri de masa;

• Training-uri specifice pentru fiecare proiect.

Cei interesati pot trimite CV-uri la adresa de e-mail [email protected]cu mentiunea în subiect „Agent de turism (Iasi)”.